16. 6. 2008

Desetitisící absolvent

Slavnostním vyvrcholením maturitních zkoušek na našem gymnáziu bylo jako tradičně předávání maturitních vysvědčení. Letos probíhalo ve zvlášť napjaté atmosféře a ve velkém očekávání. V rámci oslav stého výročí založení gymnázia vylosovala na reprezentačním plese naše absolventka a vicemis České republiky Elisavet Charalambidu ze studentů čtyř tříd letošního maturitního ročníku symbolického desetitisícího absolventa. Obálku rozpečetil za přítomnosti členů Klubu absolventů ředitel školy RNDr. Miloš Jaroš dne 23. května 2008 a za nadšeného jásotu třídy 4.B4 oznámil, že vylosovaným je absolvent Filip Kyjovský, který od sponzora a současně člena Klubu absolventů Ing. Jaromíra Bajgara dostal notebook. Tímto slavnostním aktem symbolicky skončily oslavy stého výročí založení Gymnázia, Brno, Křenová 36.

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.