24. 11. 2023

Tomáš Stolařík

„Kadeřábci“ zanechali stopu i v kraji

Ve středu 22. listopadu 2023 proběhl v Brně na Gymnáziu třídy Kapitána Jaroše krajský turnaj pIšQworek. Dohromady se sešly ty nejlepší základoškolské týmy Jihomoravského kraje, aby si zasoutěžily o postup do grandfinále.

Naši školu reprezentovaly dva týmy – Čtiži Bagži (Valerie Plachá, Zuzana Jílková, Viktorie Kosíková, všechny 1. A) a Kadeřábci (Jakub Kříž, Nela Horáková, Khac Ha Nguyen, všichni 2. A).

Do vyřazovacích soubojů se propracoval tým „Kadeřábků“ a nakonec měl možnost bojovat o konečné třetí místo. V nelítostném boji však prohrál s týmem z Gymnázia Bystrc a obsadil tak konečné čtvrté místo.

I když jsme nepostoupili do další fáze hry, moc děkujeme našim studentům a studentkám za vzornou reprezentaci.

Odkaz na celý článek: zde