22. 11. 2023

MEMORIÁL JAROSLAVA KADLECE – TURNAJ V ŠACHU

V úterý 21. 11. 2023 se v prostorách učebny 3.C odehrál již 16. ročník tradičního turnaje v šachu – Memoriál Jaroslava Kadlece. Celkem se šachového zápolení zúčastnilo 38 studentů a studentek. Soutěžilo se podle známého švýcarského systému a hrálo se celkem na osm kol.

Zájem o královskou hru – šachy – byl veliký. Sešli se hráči a hráčky pokročilejší, ale také úplní začátečníci. To ale nebránilo tomu, aby panovala krásná, soutěživá a čestná atmosféra. K vidění bylo opravdu spoustu pěkných zápasů. Dokonce se přišli podívat i nějací fanoušci. A Jak to všechno dopadlo? Zde máme uvedeno pořadí na prvních třech místech.

1. Jan Čepil (3.D)

2. Laura Gallová (4.A)

3. Šimon Boháč (1.B)

Jan Čepil se oprávněně stal mistrem školy, protože za celý turnaj nenašel přemožitele. Gratulujeme!

Na dalších místech to vypadalo následovně.

4. Jan Jaroslav Novák (2.D)

5. Jakub Štyks (2.D)

6. Martin Freiberg (3.D)

7. Dominik Troščák (2.D)

8. Janis Sideridis (4.D)

9. Bohumil Straka (3.B)

10. Lukáš Motyka (4.A)

Děkuji všem zúčastněným studentům a studentkám. Věřím, že si všichni pěkně zahráli a my se budeme těšit zase za rok!

Tomáš Stolařík