2. 12. 2010

Aerobic Master Class

Ve čtvrtek 2. prosince 2010 se na OA, Kotlářská 9, konalo městské kolo soutěže středních škol „Aerobic Master Class“. Zúčastnily se i 3 studentky naší školy Míša Kerblerová, Šárka Krotká a Aneta Valová. Soutěž probíhala tak, že celkem 40 soutěžících bylo rozděleno do 2 skupin. Dívky pak pod vedením lektorky měly 40 minut na to, aby předvedly, co umí. A věřte mi, že bylo na co se dívat. Naše trojice se tohoto úkolu zhostila na výbornou a rozhodně se za své výkony nemusí stydět. Poté, co své taneční umění předvedly obě skupiny, vybrala odborná porota 15 nejlepších, které postoupily do finále. Mezi ně se díky skvělému výkonu dostala i Míša. Ve finále čekalo děvčata dalších 40 minut náročného cvičení. I přes velkou konkurenci se Míše podařilo vybojovat krásné 5. místo. Gratulujeme. Děkuji děvčatům za předvedené výkony a doufám, že i ony si užily tuto akci jako já. Fotografie z této akce si můžete prohlédnout na http://krenkaa.rajce.idnes.cz.

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.