25. 11. 2011

Gymnázium Křenová

Krajské kolo pIšQworek 2011

V pátek 25. 11. 2011 se uskutečnilo krajské kolo pIšQworek na Gymnáziu Kapitána Jaroše v Brně.  Náš tým Křenka 1 (Eduard Meduna, Honza Nguyen, Alena Zahradníčková, Michael Illa, Patrik Pokorný, Tomáš Kubík) v krajském turnaji vybojoval 3. místo.

 Předfinálového turnaje se zúčastnilo 14 nejlepších družstev z jižní Moravy. Do celorepublikového finále však mohly postoupit jen dva nejlepší týmy, proto byla atmosféra turnaje velmi napjatá.  Po úvodních zápasech nakonec soutěžilo o první místo Gymnázium Boskovice se SOŠ Strážnice. Náš tým Křenka 1 a InteGral Gymnázia Kpt. Jaroše zápasil o 3. místo. Pro náš tým bylo zklamáním, že nepostoupil do celorepublikového finále. Malý úsměv na tváři však vykouzlila výhra nad Jaroškou, díky které Křenka 1 obdržela bronzový pohár.

Gratulujeme týmu Křenka 1 (Eduard Meduna, Honza Nguyen, Alena Zahradníčková, Michael Illa, Patrik Pokorný, Tomáš Kubík) ke 3. místu v krajském turnaji. Příští rok snad budeme mít více štěstí a dostaneme se do finále.

 [pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.