4. 10. 2012

Středoškolský badminton na veletrhu Sportlife

Součástí sportovního veletrhu Sportlife se stal už podruhé badmintonový turnaj pro střední školy ,,O pohár Petra Koukala“. Ten se konal 4.10. 2012 a zúčastnilo se ho také družstvo našeho gymnázia.

Celkem 6 týmů bylo rozděleno do 2 skupin po 3, kde se hrálo systémem každý s každým, přičemž souboj mezi dvěma týmy zahrnoval 5 zápasů: smíšená čtyřhra, čtyřhra dívek, čtyřhra chlapců a dvouhry děvčat a chlapců. Ve skupině si družstvo Křenové hravě poradilo s Řečkovicemi B a týmem SŠ Bosonohy a s přehledem zvítězilo nad oběma družstvy 5:0.

Jako první ze skupiny jsme postoupili přímo do finále, kde na nás čekal téměř profesionální Tým gymnázia Řečkovice A.

Pro naše závodníky je badminton pouze sportem doplňkovým a přestože ho hrají na velmi dobré úrovni, na badmintonisty z Řečkovic to nestačilo. 2. místo nebylo ale rozhodně zklamáním.

Martině, Báře, Aleně, Martinovi a Honzovi moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Naše družstvo: Alena Skoupilová, Martina Sedláčková, Bára Mikšátková, Honza Ryba, Martin Švec

Autorka článku: Mgr. Vlaďka Hudečková [pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]
Zatím nebyly vloženy žádné fotky.