5. 11. 2012

Gymnázium Křenová

Městské kolo florbalového turnaje dívek

5. 11. pořádala naše škola 6 skupin středoškolských her ve florbale. Naše družstvo bylo nalosováno do 2. skupiny společně s výběrem Gymnázia tř. Kpt. Jaroše a SZŠ Jaselská. A jak se ukázalo, tento los pro nás nebyl zrovna příznivý. Hned náš první zápas s Jaroškou měl být zápasem o všechno, protože ze skupiny postupoval pouze vítěz.

Bohužel tým Jarošky ,,našlapaný“ florbalistkami včetně brankářky byl nad naše síly. Soupeřky střílely ze všech pozic a přes obětavé zákroky brankářky i ostatních hráček jsme nakonec prohrály 8:0.

V dalším zápase s Jaselskou si holky trošku spravily chuť. Po krásných akcích nastřílely nakonec 8 gólů, ale ani jasné vítězství 8:2 nám nepomohlo k vytouženému postupu do městského kola.

I když turnaj nakonec nedopadl tak, jak jsme si asi všichni přáli, holkám moc gratulujeme a děkujeme za zodpovědnou přípravu a výbornou reprezentaci.

Naši školu reprezentovaly tyto studentky:

Terka Baranová, Míša Burkotová, Nikola Hofferíková, Anďa Poslužná, Lucka Králová, Bára Frišaufová, Anička Najbrtová, Terka Sasínková, Kristýna Havlíčková, Hana Šulerová, Terka Krejčí, Štěpánka Zemánková

Autorka článku: Mgr. Vlaďka Hudečková

 

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.