31. 10. 2013

Gymnázium Křenová

Juniorský turnaj v sudoku a logických hrách

V Brně Žabovřeskách se čtvrtek 31. 10. 2013 konal turnaj v řešení sudoku a logických her pro studenty základních a středních škol. Za naši školu se turnaje zúčastnili V. Trojanová (1.B), A. Duchoňová (1.B), R. Kožušníková (1.B) a R. Duchoň (3.A).

Turnaj pořádal kapitán reprezentačního družstva Vítězslav Koudelka a celkem se ho účastnilo 46 studentů.  Soutěžící řešili kromě klasického sudoku také diagonální sudoku, liché sudoku, srovnávací sudoku a další typy. Zadání soutěžních úloh a více informací o turnaji naleznete zde.

V turnaji jsme neobsadili přední místa, ale musíme gratulovat R. Kožušníkové, která skončila na pěkném 9. místě v sudoku i v logických hrách. Děkujeme také ostatním reprezentantům naší školy!