4. 11. 2013

Gymnázium Křenová

Oblastní kolo v pIšQworkách

V pondělí 4. 11. se na Gymnáziu Kpt. Jaroše uskutečnilo oblastní kolo v piškvorkách, ve kterém jsme vybojovali 2. místo a postoupili do krajského kola.

V oblastním kole v piškvorkách soutěžilo celkem 14 týmů, z toho z naší školy byly 4 týmy.  Po úvodních soubojích do užšího výběru postoupily naše 4 týmy, 3 týmy z Jarošky a jeden z Biskupského Gymnázia. Turnaj byl velice napínavý, protože jsme nechtěli opakovat zklamání z minulého roku, kdy se naše škola nedostala o jedno místo do krajského kola. V semifinále se proti sobě postavily týmy ze stejných škol, Křenka 1 proti Křence 2 a Dragouni s Integrálem.

Ve finále se utkal nejlepší tým z Jarošky (Integrál) proti nejlepšímu týmu z Křenky (Křenka 1). Vítězství nakonec obhájil Integrál a náš tým byl na druhém místě. Oba týmy se ještě potkají v krajském turnaji 18.11. na Gymnáziu Kpt. Jaroše. Fotogalerii naleznete zde.

Gratulujeme našemu vítěznému týmu a děkujeme všem účastníkům piškvorkového turnaje.

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Tým Jméno Třída
Křenka 1 Zahradníčková Alena 5.A
Jaspar Jan 4.D
Král Ondřej 4.D
Meduna Eduard 5.A
Teplá Irena 5.A
Křenka 2 Makalouš Dan 2.D
Smrček Filip 2.C
Jirda Dalibor 3.A
Miklošík Petr 4.D
Žaček Jiří 3.B
Křenka 3 Břicháček Aleš 2.D
Duchoň Jakub 5.A
Čoupek Filip 5.A
Brzobohatý Libor 5.A
Kožnárová Zuzana 1.B
Křenka 4 Duchoň Radek 3.A
Horák Jiří 1.B
Slávik Petr 2.C
Lee Viet Hoang 5.A
Fejta Vojtěch 3.A
Náhradníci Kubík Tomáš 3.B
Prudilová Vendula 3.A
Zatím nebyly vloženy žádné fotky.