25. 3. 2014

Gymnázium Křenová

Přebor brněnských škol v luštění sudoku – školní kolo

V úterý 25. března 2014 se konalo na našem gymnáziu školní kolo v luštění sudoku. Motivací účastníků byla účast v turnaji sudoku, který se uskuteční v pondělí 14. dubna na Jarošce a účastní se ho tři tříčlenné týmy z naší školy.

Ve školním kole měli hráči vyluštit celkově 7 sudoku ohodnocených body podle obtížnosti. Kromě klasického sudoku, který umí vyřešit téměř každý, bylo nutné vyřešit nepravidelné, součtové nebo diagonální sudoku. Ve fotkách ze školního kola naleznete některé sudoku, které můžete zkusit vyřešit a porovnat se s nejlepšími řešiteli sudoku na naší škole. Úspěšným řešitelem sudoku ve školním kole se stal každý, kdo vyřešil všechna zadaná sudoku v nejkratším časem.

Děkujeme všem účastníkům školního kola a gratulujeme všem úspěšným řešitelům, kteří budou reprezentovat naše gymnázium na Jarošce.

  Jméno a příjmení Třída

Tým 1

Hana Trávníčková

3.A

Eduard Meduna

5.A

Martin Fojtl

2.D

Tým 2

Lenka Spáčilová

2.D

Aleš Břicháček

2.D

Tereza Vernerová

3.B

Tým 3

Radek Duchoň

3.A

Regina Kožušníková

1.B

Martin Junek

5.A

Náhradník Anna Retková

1.A

[pe2-gallery album="aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIvZ3lta3Jlbi9hbGJ1bWlkLzU5OTY2NTU4NDU4NzcwMDY5Nzc/YWx0PXJzcyZhbXA7aGw9ZW5fVVMma2luZD1waG90bw=="]