25. 1. 2018

Gymnázium Křenová

Školní kolo v řešení sudoku

V polovině ledna se na naší škole uskutečnilo školní kolo řešitelů sudoku. Účast studentů byla mnohem větší než v minulých letech a podařilo se nám vybrat 3 skvělé sudokáře z nižšího gymnázia a 6 sudokářů z vyššího gymnázia, kteří budou reprezentovat naši školu na Souboji týmů brněnských škol v řešení sudoku na Jarošce 19.2.2018.

Ve školním kole studenti řešili různé druhy sudoku - nepravidelné, latinské čtverce, součtové, klasické a další. Úkolem studentů bylo vyřešit všechny druhy sudoku v nejkratším čase, což se podařilo pouze Katce Helánové z 2.A.

Nejlepší řešitelé sudoku na naší škole:

  1. Kateřina Helánová 2.A
  2. Hana Kučerová 3.E
  3. Doan Thi Ysao 1.D
Gratulujeme nejlepším řešitelům sudoku a držíme palce našim třem týmům v turnaji na Jarošce!