22. 11. 2018

Gymnázium Křenová

Volejbalistky postoupily do městského finále

Náš omlazený volejbalový tým dívek se po poctivé přípravě konečně dočkal a v pondělí 19. 11. 2018 jsme se mohly pustit do boje ve středoškolských hrách. V naší tělocvičně se hrála skupina D, přivítali jsme týmy z gymnázia Elgartova a SOŠ Kotlářská. První zápas s Elgartkou nabídl napínavou podívanou, zápas rozhodly naše hráčky až v tie-breaku (15:13). Kdo si myslel, že druhý zápas proběhne v klidu, se velmi mýlil. Také v tomto zápase rozhodl třetí set a rozdíl skóre o 2 body. Naštěstí v náš prospěch. Holky hrály krásný volejbal, bojovaly i ve chvílích, kdy se zrovna nedařilo, a tak postupují zaslouženě do městského finále, které se odehraje 28. 11. opět u nás. A to je naše obrovská výhoda, protože fanoušci na Křenové jsou prostě ÚŽASNÍ!!!

Vlaďka Hudečková

Náš tým: Klárka Chvátalová, Ivča Šustková, Kačka Provazníková, Verča Němcová, Terka Víchová, Lucka Mičánková, Peťa Procházková, Eliška Zavadilová, Aneta Třináctá, Simča Řeháková, Lucka Pernová a Míša Koubková