20. 12. 2018

Gymnázium Křenová

Akce studentského parlamentu

Suit up den

22. listopadu 2018 - den, kdy na naší škole probíhal Suit up day. Do školy jsme přišli formálně oblečení a vesele jsme se rozhlíželi kolem sebe, jak kolem nás téměř každý student proběhl v saku, šatech nebo košili. Spousta tříd také zaslalo svou společnou fotku parlamentu. Jmenovitě to byly třídy 2.B, 2.C, 2.D, 2.A, 3.A a 4.A, všechny fotky byly úžasné a nebylo lehké vybrat tu "nejlepší". Nakonec to byla třída 2.D, na které byli všichni perfektně sladění. Za fotky moc děkujeme, stejně tak jako za účast každého z vás a těšíme se na příští rok. Autor: Richard Brázda, 1.C

Krabice od bot pro seniory

Naše škola se zúčastnila charitativní sbírky s názvem Krabice od bot. Sbírka spočívá v tom, že žáci přinesou "dárky", které by udělaly radost o Vánocích chudým rodinám, dětem v dětských domovech nebo osamělým seniorům. Naše škola si konkrétně vybrala obdarovat seniory. Děkujeme všem, kteří se sbírky zúčastnili. Autor: Dora Petrovič, 1.B

Mikuláš ve školce na Křenové

I letos jsme skoro všichni členové studentského parlamentu zavítali k dětem do Mateřské školky Brno, Křenová a v kostýmech Mikuláše, čertů a andělů jsme jim rozdali nadílku, ze které měly velkou radost. Ovšem tu jsme jim nedali jen tak, děti nám zazpívaly, přednesly básničky a dokonce jsme si s nimi i zatancovali. Akci jsme si všichni užili a těšíme se zase za rok Autor: Monika Procházková, 2.B