14. 7. 2021

Celostátní přehlídka prací SOČ

Celostátní přehlídka i předcházející postupová kola probíhala také letos netradičně on-line. Přes všechna omezení a změny se letošní ročník realizoval téměř ve stejném rozsahu jako v letech předcházejících. Nadšení našich studentů s online výukou neopadlo, což můžete vidět v předchozím článku.

Do celostátního kola, které se konalo v polovině června, se dostali dva naši studenti. Martin Andrysík (5.A) a Vojtěch Válek (3.D) naši školu reprezentovali v oboru Strojírenství.

• 3. místo v ČR: Martin Andrysík - Dálkově ovládaný kolový transportér (1. místo v krajském kole). Jeho zvláštní cenou je širší nominace na účast v zahraniční soutěži.
  • 10. místo v ČR: Vojtěch Válek - Povrchová aktivace skla plazmou a nanášení tenkých vrstev metodou ALD za účelem zlepšení pevnosti tabulového skla (2. místo v krajském kole).
Gratulujeme všem studentům účastnícím se krajského a celostátního kola přehlídky prací SOČ a těšíme se na výsledky v roce 2022.

Celkové výsledky 43. ročníku SOČ naleznete zde.