6. 10. 2023

Gymnázium Křenová

Atletkám z Křenky uteklo MČR jen o 120 bodů

Po úspěšném postupu z okresního kola vyrazil náš tým v pondělí 2. 10. do Břeclavi na krajské kolo Atletického poháru středních škol. Věděli jsme, že vítězný tým si zajistí postup na celorepublikové finále. Po důkladných propočtech bodů jsme tušily, že náš hlavní soupeř bude opět GML, které nás porazilo už v Brně. Trochu jsme posílily o běžkyni Sophii Curran a koulařku Jitku Provazníkovou.

Holky bojovaly jako lvice, v hodně disciplínách jsme vylepšily naše brněnské výkony, ale na soupeřky z GML to bohužel těsně nestačilo. I když se v nás mísily pocity hrdosti se zklamáním, musím teď s odstupem říct, že druhé místo je naprosto úžasný úspěch, který se nám bude asi velmi těžko vyrovnávat.

Holky, moc díky za skvělou reprezentaci školy.

Náš tým: Jitka Procházková, Lucka Havelková, Jitka Nečasová, Anička Roubíková, Sophie Curran, Sofie Klaisová, Anička Darmovzalová, Andy Němcová, Terka Slavíčková a Kája Václavíková