9. 10. 2020

Výuka v měsíci říjnu

(aktualizováno 13. 10. 2020, 12:40)

Vážení rodiče, studentky a studenti, rád bych vám v tomto období plném změn shrnul základní informace, které se týkají výuky na našem gymnáziu.

Pro všechny třídy vyššího stupně gymnázia (od pondělí 5. října 2020) a všechny třídy nižšího stupně gymnázia (od středy 14. října 2020) je zavedena výuka na dálku. Tato výuka probíhá podle rozvrhů, které najdete v Edookitu, a je rozdělena na online hodiny, probíhající v reálném čase v prostředí Google Meet, a offline hodiny, které jsou vyhrazeny pro samostatnou práci studentů. Účast studentů na online hodinách je povinná a je v nich vedena docházka. Vypracování úkolů zadaných pro offline hodiny je také povinné.

V souladu s novým opatřením vlády bude výuka i nadále probíhat podle těchto pravidel nejméně do 23. října, od pondělí 26. října do pátku 30. října jsou vyhlášeny prodloužené prázdniny. Jaká bude situace od pondělí 2. listopadu bude záležet na epidemiologické situaci.

Podrobnější informace najdete např. na http://www.pedagogicke.info/2020/10/msmt-nejcastejsi-dotazy-ke-skolstvi_8.html.

Miroslav Marek, ředitel školy