6. 12. 2019

Volejbalistky byly v Brně čtvrté

V pátek 22. 11. pořádala naše škola skupinu D ve středoškolských hrách ve volejbale dívek. Náš mladý tým doplnění zkušenou maturantkou Sárou na náhře předvedl naprosto skvělý výkon. Za bouřlivých ovací z galerky skupinu vyhrál a postoupil do městského finále. Tam už se nám bohužel tak nedařilo, vlastně se dá říct, že se nám tam nedařilo vůbec ☹. Napínavý zápas jsme svedly pouze o 3. místo s gymnáziem Vídeňská, který jsme však prohrály v tiebreaku 16:18. Takže na nás zbyla jen nepopulární bramborová medaile. Vypadá to, že si příště budeme muset vzít na turnaj mimo školu také naše vynikající fanoušky☺.

Sestava(zleva): Verča Němcová, Katka Provazníková, Kristýna Škrabalová, Sára Somorová, Linda Benešová, Terka Vichová, Aneta Třináctá, Aneta Novotná, (dole): Lucka Pernová a Ivana Šustková