1. 10. 2018

Návštěva přednášky na VUT

Každé podzimní úterý od 18.00 se konají střídavě na VUT a MU popularizační přednášky Science and Technology Club. V úterý 25.9.2018 jsme se vydali se skupinou studentů z 2.A, 3.A, 4.A a 3.D na přednášku s názvem Experimentální kosmologie aneb šokující pravda o Vesmíru (Ing. P. Dvořák). Společně jsme si rozšířili vědomosti o moderních poznatcích týkajících se vývoje Vesmíru a zároveň jsme nasáli atmosféru vysokoškolského prostředí.

Science & Technology Club vznikl s cílem sdružovat komunitu brněnských vysokoškolských studentů, akademických pracovníků, výzkumných pracovníků a všech, kteří se zajímají o nejnovější pokroky v přírodních vědách a technice. Za účelem rozšiřování našich obzorů a prohlubování mezioborových kontaktů a spolupráce.