4. místo v krajském kole pIšQworek

V pondělí 18. 11. se na Gymnáziu Kpt. Jaroše uskutečnilo krajské kolo piškvorkového turnaje, ve kterém bojovalo o postup do celorepublikového finále 16 nejlepších týmů z jižní Moravy.

Po druhém místě v oblastním kole se náš tým Křenka 1 zúčastnil krajského kola. Týmy byly hodně silné, ale i přesto se kolem jedenácté hodiny ukázalo 8 nejlepších družstev Defo, C15, Křenka 1, NE, Kirjubaejarklaustur, Dark theory, KKK a Integrál. Po napínavém čtvrtfinále zbyly čtyři nejlepší týmy z kraje. O třetí místo se utkala Křenka 1 a Defo (Gymnázium Blansko), kde náš tým prohrál a utekla mu bronzová medaile. Ve finálovém duelu Integrálu (Jaroška) s Kirjubaejarklaustur (Purkyňovo gymnázium Strážnice) potvrdil svou neporazitelnost loňský vítěz Integrál. Fotografie z krajského turnaje nalzenete v galerii na Facebooku.

Našemu týmu Křenka 1 gratulujeme ke čtvrtému místu v krajském kole pIšQworek.

Jméno Třída
Zahradníčková Alena 5.A
Jaspar Jan 4.D
Král Ondřej 4.B
Meduna Eduard 5.A
Teplá Irena 5.A
Břicháček Aleš 2.D