3. 5. 2013

Gymnázium Křenová hostilo chemiky z celého Jihomoravského kraje

V pátek  3.  května  2013  se  v prostorách  našeho  gymnázia  konalo  krajské kolo chemické olympiády kategorie B.  Sešlo  se  26  soutěžících  z celého Jihomoravského  kraje.  Slavnostní zahájení proběhlo v multimediální  učebně, kde  se  také  následně  psala  teoretická  část  olympiády.  O  tom,  že  chemie  je  vědou experimentální, svědčí i fakt, že součástí soutěže je i část praktická. Praktickou část soutěžící  prováděli  v chemické  laboratoři,  která  svými  parametry  bohatě  splňuje požadavky na pořádání krajského kola chemické olympiády.

Naši školu reprezentovali následující studenti z 5.A6:

• Martin Hofírek – 3. místo
  • Jakub Smejkal - úspěšný řešitel
  • Veronika Navrátilová – diplom za účast
Všem  našim  soutěžícím  upřímně  gratulujeme  a  přejeme  mnoho  úspěchů  v dalších kolech ChO! Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.

Na  tomto  místě  bych  rovněž  chtěla  poděkovat  vedení  gymnázia,  které  pro  konání krajského  kola  poskytlo  nejen  výborné  zázemí,  ale  i  upomínkové  předměty  pro všechny soutěžící.

[pe2-gallery album="aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIvZ3lta3Jlbi9hbGJ1bWlkLzU4NzQ5NDU1NDE4Nzg1NTM4NDE/YWx0PXJzcyZhbXA7aGw9ZW5fVVMma2luZD1waG90bw=="]