10. 1. 2011

Florbal

V pondělí 10. 1. 2011 se na naší škole uskutečnilo Městské kolo středoškolských her ve florbalu dívek. Soutěž probíhala ve dvou skupinách po třech týmech. Samozřejmě se zúčastnila i naše děvčata. Jejich soupeřkami byly týmy ze škol Gymnázium Kapitána Jaroše a SPŠ Kudelova. V utkání proti průmyslovce z „Kudelky“ měla naše děvčata jednoznačnou převahu a bez problému zvítězila 4:0. Druhý soupeř byl o poznání kvalitnější. Přesto bojovný tým Křenky zvítězil poměrem 3:0 a zcela jasně postoupil do finále. Finálový zápas byl naprosto skvělým diváckým zážitkem. Proti našim dívkám nastoupil tým z OOM Zoubkova. Utkání bylo velice vyrovnané a v základní hrací době skončilo výsledkem 3:3. Následovalo pětiminutové prodloužení, ve kterém se ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit gól. Dramatickým vyústěním celého turnaje byly samostatné nájezdy, ve kterých měl více sportovního štěstíčka náš soupeř a rozhodl ve 12. sérii utkání ve svůj prospěch. Na naše florbalistky tedy zbylo „jen druhé“ místo. Za svoji hru se však rozhodně nemusí stydět, bojovaly až do samého závěru a prokázaly velké sportovní srdce. Gratulujeme!