Aktuality - kompaktní

Časopisy (slideshow)

Čísla

110+ let
se pod jednou střechou snoubí tradice s progresivním přístupem
našich studentů se dostane na zvolenou vysokou školu
našich studentů má zkoušky FCE alespoň z jednoho cizího jazyka

Fotka/video + text

Ocenění

Ve školním roce 2012/2013 jsme se rozhodli s paní profesorkou Bosákovou tradici Křenovin obnovit a pustili jsme se do toho ze všech sil. I přes to, že nemáme nejlepší technické zázemí, snažíme se vytvářet co nejlepší časopis pro všechny, kteří jsou spjati s Křenkou.

Ocenění

Tato naše snaha byla několikrát oceněna v soutěži Školní časopis roku. Můžeme například uvést 1. místo v krajském kole soutěže v roce 2014, diplom za nejlepší obsah v kraji z roku 2015, cenu poroty z celostátní soutěže v roce 2014,… Dalo by se říct, že už jsme se stali stálým účastníkem soutěže a pokaždé si alespoň něco odneseme (někdy diplomy, někdy pouze zkušenosti z workshopů… ).

Kontakty (tabulka)

Mgr. Zdeněk Kadeřábek, Ph.D.

Kariérové poradenství bocek.martin@gymkren.cz +420 123 456 789

Mgr. Kadeřábek Zdeněk, Ph.D.

bocek.martin@gymkren.cz +420 123 456 789

Kontakty (tabulka) - oranžové štítky

Loga

Medailonky

Mgr. Miroslav Marek

ředitel školy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam ante. Morbi scelerisque luctus velit. Maecenas aliquet accumsan leo. Etiam dictum tincidunt diam.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aliquam ante. Morbi scelerisque luctus velit. Maecenas aliquet accumsan leo. Etiam dictum tincidunt diam.

Mgr. Jan Kaplan

Mgr. Lucie Šudáková

zástupce ředitele

Medailonky (menší)

Statutární zástupce ředitele

Média (fotky) - jedno album

Nadpis + text

Tradice a progrese

Křenka je škola s více jak 110 letou tradicí. Máme tak za sebou pestrou historii, ale je to hlavně budoucnost, na kterou se soustředíme. Vše, co jde, řešíme online a zároveň dbáme na výchovu kybernetické bezpečnosti. V hodinách používáme výukové aplikace a v rámci kroužku Křenka HUB tě seznámíme s řadou moderních technologií.

Text (s obrázky)

Nadpis

• reprezentační ples gymnázia,
  • školní akademie,
  • vánoční koncert
Ukázka tabulky záhlaví sloupec sloupec
gymnázium křenová

Text (větší)

Členem studentského klubu se může stát každý, kdo chce řešit otázky kolem chodu školy nebo se podílet na organizování akcí pro studenty (např. reprezentační ples gymnázia, školní akademie, vánoční koncert, barevný den, dny otevřených dveří, sportovní turnaje apod.)..

Katalog komponent

Dějepisné exkurze tě dostanou!

Škola se silným základem

Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace