Chceš si vše ještě procvičit a zopakovat?

Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám 2024

Základní informace

I v roce 2024 nabídneme žákům 9. tříd ZŠ možnost absolvovat přípravné kurzy z matematiky a českého jazyka k jednotným přijímacím zkouškám na čtyřleté studium na středních školách.

Kurzy budou probíhat vždy v pondělky od 15:30 do 17:40, a to od 15. ledna do konce března 2024. Další informace zde.

Kapacita kurzu je zcela naplněna.

Podoba kurzu

Kurz je sestaven z celkem 10 workshopů, na každém z nich 60 minut českého jazyka a 60 minut matematiky. Jako podpůrné prostředí pro práci využíváme Google Classroom. Prostřednictvím vygenerovaného školního účtu tak budeš mít v Google Classroom k dispozici materiály, úkoly, aktuální sdělení, možnost pokládat dotazy či řešit další cvičení. V případě nemoci je tedy možné si pomocí Google Classroom vše v klidu doma dodělat a doplnit.

Kurzy vedou učitelé naší školy – Mgr. Veronika Míčová a Mgr. Milan Piták.

Kurzovné

Celková cena kurzu je 1200 Kč. Zahrnuje v sobě veškeré náklady kromě sešitu na psaní.
Platby probíhají v měsíci lednu 2024 bezhotovostně na účet Nadačního fondu školy. K zaplacení budou všichni zájemci vyzváni e-mailem rozeslaným začátkem ledna 2024, ve kterém budou veškeré podrobné údaje k platbě.

Kontakt: Mgr. Petra Koryčánková na e-mailu pripravnekurzy@gymkren.cz
Komunikovat jsme schopni výhradně písemnou formou v době po odpolední výuce.

Děkujeme za pochopení.