15. 6. 2005

Úspěch našich studentů v plážovém volejbale

V červnu 2005 proběhlo Městské a krajské kolo středních škol v plážovém volejbale. Do kategorii dívek i chlapců jsme vyslali své zástupce. 7. června 2005 se v Brně na přehradě konalo městské kolo, ve kterém na 2. místě skončila dvojice Tomáš Paul (3.C4) a Tomáš Jambor (3.B4). V kategorii dívek skončily Kristýna Tučková a Lenka Svobodová (obě 3.C4) na 7. místě. Chlapci i děvčata postoupili do krajského kola. Krajské kolo proběhlo 15. června 2005 na stejném místě. Dvojice Tomáš Jambor, Tomáš Paul skončila opět na vynikajícím 2. místě, když ve velmi kvalitním a napínavém finálovém střetnutí podlehla 1:2 na sety SOŠ stavební Kudelova. Děvčata se dostala do čtvrtfinále – mezi 8 nejlepších. K tomuto sportovnímu úspěchu blahopřejeme!