Chybí

Baráková J. (0..10), Bártová (0..10), Dvořáčková (0..10), Harničárová (0..10), Kaňa (0..10), Koryčánková (0..10), Mačátová (0..10), Odvárková (8..10), Procházková (2..10), Rybnikář (0..10), Šturma (0..10),  

Třídy

1.C (0..10), 1.E (0..10), 4.A (0..10), 5.A (0..10), 4.C (0..10),  

Přehled

chybějícípříčinahodinatřídapředmětučebnazastupujezastupovánípoznámka
32.AF2.ABoháčvým.místo 0.hod
Baráková J.ped.d.33.DD3.DHudečkováneod.
ped.d.33.DA81.DSvobodavým.místo 8.hod
ped.d.41.DA83.AValentováneod.
ped.d.62.CBiBiPRyšavávým.místo 8.hod
ped.d.82.BA3JP3-----odpadá-práce zadána
Bártováped.d.23.BČ3.BVránováneod.
ped.d.74.BČ4.BVymazalováneod.
Dvořáčkováped.d.04.B, 4.CSD24.D-----odpadá-práce zadána
ped.d.14.B, 4.CSD24.D-----odpadá-práce zadána
ped.d.21.AČ1.ARichterováneod.
ped.d.31.AZ1.AStolaříkvým.místo 8.hod
ped.d.63.AZ3.AStolaříkvým.místo 1.hod
Harničárováped.d.12.EN9JP2-----odpadá-práce zadána
ped.d.32.CN62.CBaráková M.neod.
ped.d.53.CN64.CBoháčneod.
ped.d.73.DN71.DWaldhansováneod.
ped.d.82.AN22.A-----odpadá-práce zadána
Kaňaped.d.33.CM3.CŠulerneod.
ped.d.53.DM3.DKarmazínneod.
Koryčánkováped.d.24.BN41.CKubíkneod.
ped.d.61.AN21.AŠašinkováneod.
MačátováOČR02.CChcvChL-----odpadá-práce zadána
OČR12.CChcvChL-----odpadá-práce zadána
OČR42.AČ2.AWaldhansovávým.místo 3.hod
OČR52.DCh2.DŠneidrneod.
Procházkováped.d.31.BCh1.CPitákneod.
ped.d.43.CCh4.CMartinineod.
Rybnikářped.d.52.BN42.BTomanováneod.
ped.d.71.AN11.A-----odpadá-práce zadána
Šturmaped.d.82.AN15.A-----odpadá-práce zadána

Poznámky

Náhradní rozvrh pro zbytek 4.A + 5.A:
0./1.h. semináře dle normálního rozvrhu
2.h. ZSV - Noh - uč.5.A
3.h. Aj - Koč - uč.5.A
4.h. Bi - Sed - uč.5.A
Pohotovosti:
1.Svoboda
2.Hudečková
3.Martini
4.Kovářová
5.Kadeřábek
6.Kočí
7.Karmazín
Výměna dohledů pro den 18.9.:
12.00-12.15 (1.-4.p.) Ryšavá místo Martiniho
13.15-13.35 (1.-4.p.) Martini místo Ryšavé
Náhradní dohledy za chybějící:
7.50-8.05 (1.-2.p.) Sysel
8.50-9.00 (1.-2.p.) Baráková M.
8.50-9.00 (3.-4.p.) Richterová
10.45-10.55 (3.-4.p.) Boháč
11.40-12.00 (gal.+jíd.) Valášková
12.00-12.15 (P+šat.) Svoboda
12.15-12.35 (1.-4.p.) Kočí
13.15-13.35 (P+šat.) Míčová
14.20-14.30 (1.-4.p.) Šašinková