Chybí

Baráková J. (0..10), Kadeřábek (0..10), Nohelová (0..10), Pánek (0..10), Pelkner (0..10), Přidal (0..10), Richterová (2..5), Rybnikář (2..2), Špaček (0..10), Tomanová (0..10), Valášková (0..10),  

Třídy

4.A (0..10),  

Přehled

chybějícípříčinahodinatřídapředmětučebnazastupujezastupovánípoznámka
Baráková J.nemoc11.BA4JP1-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc23.CA53.C-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc35.AA25.A-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc54.CD4.D-----odb.odučí externí vyučující!
Kadeřábekn.volno05.A, 3.B, 3.DSM11.A-----odpadá-práce zadána
n.volno15.A, 3.B, 3.DSM11.A-----odpadá-práce zadána
n.volno22.AM2.AŠašinkováneod.
n.volno62.AFcvChLRichterováspojí
n.volno72.AFcvChLRichterováspojí
Nohelováseminář06.A, 4.B, 4.ESVS11.B-----odpadá-práce zadána
seminář16.A, 4.B, 4.ESVS11.B-----odpadá-práce zadána
seminář33.CZSVMM2Karmazínneod.
seminář71.BZSV1.B-----odpadá-práce zadána
Pánekseminář11.CTVh3Tv1-----odpadá
seminář44.DTVd44.DKočíspojí
seminář52.B, 2.CTVh22.CŠturmaneod.
seminář62.BTVd22.BKnop-Kostkováneod.
seminář83.ATVh1Tv1-----odpadá
Pelknerj. činnost26.ADSD13.BSyselspojí
j. činnost43.ADSD11.EVymazalováneod.
j. činnost73.ADSD23.BOdvárkováneod.
j. činnost82.BDSD2.B-----odpadá-práce zadána
Přidalnemoc21.AVV1Vv1-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc32.CVVVv1-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc42.CVVVv1-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc62.DVVVv1-----odb.odučí externí vyučující!
nemoc72.DVVVv1-----odb.odučí externí vyučující!
Richterováj. činnost23.ABi3.ASedláčkováneod.
Rybnikářk lékaři26.AN23.BSyselspojí
Špačekn.volno34.CTVh3Tv2Vymazalováspojí
n.volno44.DTVh44.DKočíspojí
n.volno76.ATVh1Tv2Hudečkováspojí
Tomanovánemoc21.AHV21.AŠneidrneod.
nemoc32.CHV1.EŠulerneod.
nemoc42.CHV3.AHladkáneod.
nemoc62.DHVHv1-----odpadá-práce zadána
nemoc72.DHVHv1-----odpadá-práce zadána
Valáškovánemoc31.DIVT7FLBoháčneod.
nemoc44.CIVT5PU2Štaralspojí
nemoc54.DIVT7PU2Štaralspojí
nemoc73.BIVT3PU2Šneidrspojí
nemoc81.AIVT1PU1-----odpadá-práce zadána

Poznámky

Dnes proběhne Workshop němčiny 8.00-15.15 (Hv2, 4.C) - zúčastní se 4.A + jednotlivci z různých tříd. Organizuje prof.Šturma.
Náhradní umístěnáí:
za 4.C za Hv2:
2.h. Č - Cup,4.C - uč.1.B 4.h. Fr8 - Cup,2.D - uč.JP1
3.h. Mcv - Sto,1.B - uč.4.A 6.h. Fr7 - Cup,1.D - uč.2.D
4.h. Mcv - Sto,1.B - uč.4.A 8./9.h. Hvs - Wal - uč.Hv1
7.h. M - Boh,4.C - uč.2.B
Dnes proběhne školní kolo ChO,kat.D (2.-5.h.; 2.-3.h. v 1.E,4.-5.h. v ChL). Organizuje prof.Richterová.
Náhradní umístění:
5.h. Ch - Mač,3.C - uč.MM2
Pohotovosti:
1.Boháč
2.Odvárková
3.Cupal
4.Šudáková
5.Kubík
6.Karmazín
7.Štohanzlová
Náhradní dohledy za chybějící:
8.50-9.00 (gal.+jíd.) Haupt
10.45-10.55 (gal.+jíd.) Štaral
12.00-12.15 (gal.+jíd.) Piták
12.35-12.55 (P+šat.) Šuler
12.55-13.15 (gal.+jíd.) Svoboda
15.15-15.20 (gal.+jíd.) Odvárková