Chybí

Baráková J. (0..10), Boháč (7..10), Hudečková (0..10), Ježková (0..10), Kadeřábek (0..10), Kaňa (1..2), Karmazín (0..2), Mačátová (0..10), Martini (0..10), Odvárková (0..10), Přidal (0..10), Šneidr (7..10), Špaček (0..10), Šuler (0..2),  

Třídy

3.A (0..10), 1.B (0..10), 5.A (0..2), 3.B (0..2), 3.C (1..2), 3.D (0..2),  

Přehled

chybějícípříčinahodinatřídapředmětučebnazastupujezastupovánípoznámka
24.ABiMM2Sedláčkovávým.místo 8.hod
Baráková J.nemoc42.DD4.B-----odb.odučí posluchač!!!
nemoc54.DA84.D-----odb.odučí posluchačka!!!
nemoc84.CD4.D-----odb.odučí posluchačka!!!
Boháčj. činnost71.CF4.CHauptneod.
Hudečkováped.d.22.DTVd42.DŠtaralneod.
ped.d.31.ETVd5Tv2Pánekspojí
ped.d.62.DM1.BBaráková M.neod.
ped.d.84.ETvd5bTv1-----odpadá
Ježkováped.d.22.AHV1Hv1Tomanovávým.místo 1.hod, celá třída!
ped.d.32.BČ2.BKočíneod.
Kadeřábekped.d.34.ACh4.ARichterovávým.místo 2.hod
ped.d.52.AD2.AKnop-Kostkovávým.místo 8.hod
Kaňaped.d.22.CD1.BHladkávým.místo 8.hod
Mačátovánemoc06.A, 4.D, 4.ESBi2BiP-----odpadá-práce zadána
nemoc16.A, 4.D, 4.ESBi2BiP-----odpadá-práce zadána
nemoc31.DChcv1.BWaldhansováneod.
nemoc41.DChcv1.EPánekneod.
Martiniped.d.32.CN6JP3Harničárovávým.místo 6.hod
ped.d.44.AA13.CBártováneod.
ped.d.62.CČ2.CCupalvým.místo 7.hod
ped.d.86.AA1JP2-----odpadá-práce zadána
Odvárkováped.d.43.BTVd23.BKoryčánkováneod.
ped.d.53.C, 3.DTvd3aTv1Pánekspojí
ped.d.63.DTVd4Tv1Šulerspojí
ped.d.84.ETvd5aTv2-----odpadá
Přidalnemoc12.AVV2Hv1Tomanováspojíodučeno bude 2.h.!!!
nemoc31.AVV2Hv1Tomanováspojí
nemoc71.DVVVv1-----odpadá-práce zadána
nemoc81.DVVVv1-----odpadá-práce zadána
Šneidrped.d.01.DIVT8PU1-----odpadá-práce zadána
ped.d.12.DIVT8PU1-----odpadá-práce zadána
ped.d.21.AIVT21.AValentováneod.
seminář73.CIVT6PU1Valáškováspojí
Špačekped.d.04.ATVh1Tv2-----odpadá
ped.d.44.CZ4.CPitákneod.
ped.d.74.CTVh3Tv1Vymazalováspojí
ped.d.84.DZMM2-----odpadá-práce zadána
Šulerped.d.04.ATVd1Tv1-----odpadá
ped.d.14.BZSV4.BBártovávým.místo 0.hod

Poznámky

Studenti 3.A + 1.B, kteří nejeli na hory, se budou v 9.00 hlásit v kabinetě zástupce ředitele Kaplana.
Změna umístění:
1.h. ZSV - Noh,4.A - uč.2.D
Pohotovosti:
1.Valentová
2.Nohelová
3.Rybnikář
4.Kovářová
5.Kaplan
6.Ryšavá
7.Koryčánková
Náhradní dohledy za chybějící:
7.50-8.05 (gal.+jíd.) Vymazalová
9.45-10.00 (3.-4.p.) Šturma
11.40-12.00 (P+šat.) Kaňa
12.00-12.15 (gal.+jíd.) Koryčánková
12.15-12.35 (gal.+jíd.) Svoboda
12.15-12.35 (P+šat.) Harničárová
12.55-13.15. (gal.+jíd.) Šneidr
14.20-14.30 (P+šat.) Ryšavá