Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Přípravné kurzy pro žáky 9. tříd k jednotným přijímacím zkouškám na střední školy

Na jaře 2021 nabídne naše gymnázium zájemcům možnost absolvování přípravných kurzů z českého jazyka a matematiky k jednotným přijímacím zkouškám na čtyřleté studium na středních školách.

Podle aktuální epidemické situace budou kurzy probíhat buď prezenčně ve škole neboonline režimu přes Google Meet, pokud by opět muselo dojít k uzavření 9. tříd základních škol.

Nabízíme celkem deset setkání, na každém z nich

• 60 minut českého jazyka,
  • 60 minut matematiky,

a to ve formě praktických cvičení. Kurzy povedou profesoři naší školy – Mgr. Milan Piták a Mgr. Veronika Míčová.

Kurzy se budou konat vždy ve čtvrtky od 14. 1. 2021 do 8. 4. 2021 v době od 15:30 do 17:35 s výjimkou čtvrtků, které jsou o prázdninách nebo předchází prázdninám, tj. kromě 28. 1., 25. 2. a 1. 4.

Garantovaná kapacita kurzu je 60 studentů.

Přihlašování

• bude probíhat elektronicky na webových stránkách gymnázia www.gymkren.cz,
  • spuštěno bude v pondělí 30. listopadu 2020 v 8:00 hodin.
  • V předchozích letech trvalo cca jeden měsíc, než se kapacita kurzu naplnila.
  • Zařazení Vašeho dítěte do kurzu Vám elektronicky potvrdíme.

Kurzovné

• Celková cena kurzu bude 1000 Kč. Zahrnuje v sobě veškeré náklady kromě sešitu na psaní.
  • Platby proběhnou až v měsíci lednu bezhotovostně na účet Nadačního fondu školy. K zaplacení budou všichni zájemci vyzváni e-mailem, ve kterém budou veškeré podrobné údaje k platbě.

S dotazy se můžete obrátit na e-mail pripravnekurzy@gymkren.cz, který zprovozňujeme také od konce listopadu 2020.