Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám

Přípravné kurzy pro žáky 9. tříd k jednotným přijímacím zkouškám na střední školy

Na jaře 2022 nabídne naše gymnázium zájemcům možnost absolvování přípravných kurzů z českého jazyka a matematiky k jednotným přijímacím zkouškám na čtyřleté studium na středních školách.

Podle aktuální epidemické situace budou kurzy probíhat prezenčně na gymnáziu, případně v online režimu přes Google Meet, pokud by muselo dojít k uzavření škol.

Nabídneme celkem deset setkání, na každém z nich

• 60 minut českého jazyka,
  • 60 minut matematiky,

a to ve formě praktických cvičení. Kurzy povedou profesoři naší školy – Mgr. Milan Piták a Mgr. Veronika Míčová.

Kurzy se budou konat vždy ve čtvrtky od 15:30 do 17:35 od ledna 2022 do začátku dubna, s výjimkou čtvrtků, které jsou o prázdninách nebo předchází prázdninám.

Garantovaná kapacita kurzu je 60 studentů.

Přihlašování

• bude probíhat elektronicky na webových stránkách gymnázia gymkren.cz,
  • spuštěno bude poslední listopadové pondělí, tj. 29. 11. 2021 v 8:00 hodin,
  • v předchozích letech trvalo cca jeden měsíc, než se kapacita kurzu naplnila,
  • zařazení Vašeho dítěte do kurzu Vám elektronicky potvrdíme.

Kurzovné

• Celková cena kurzu bude 1000 Kč. Zahrnuje v sobě veškeré náklady kromě sešitu na psaní.
  • Platby proběhnou až v měsíci lednu bezhotovostně na účet Nadačního fondu školy. K zaplacení budou všichni zájemci vyzváni e-mailem, ve kterém budou veškeré podrobné údaje k platbě.

S dotazy se můžete obrátit na e-mail pripravnekurzy@gymkren.cz, který zprovozňujeme také od konce listopadu 2021.