Průvodce mladého člověka Reprezentačním plesem Gymnázia Křenová

Dnes už víme, že by bylo lepší takového průvodce vydat ještě před dnem D (tedy 1. březnem 2013), kdy se historicky první ples organizovaný Klubem absolventů konal, přesto však věříme, že i zpětně bude inspirativním rádcem všem, jejichž srdce s námi hodlá zaplesat příští rok... Kapitola 1 – Jak na ples? Na Stadion na Kounicově ulici se dá dojít z centra města i pěšky. Předpokládáme však, že krásně oděné dámy v elegantních botičkách tuto trasu cupitat nebudou, když je navíc čeká večer plný tance...
Více

Den otevřených dveří 5. února

  Gymnázium, Brno, Křenová 36 a Klub absolventů GBK při příležitosti oslav 105. výročí založení školy a 100. výročí otevření nové školní budovy srdečně zvou všechny absolventy, přátele školy a zájemce o studium na slavnostní DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ který proběhne v úterý 5. února 2013 od 14 do 18 hodin. (Pokračování textu…)
Více

Vánoční koncert v Červeném kostele

Tradiční - protože každoroční, vánočně laděný, trombonisty z konzervatoře pozlacený. Netradiční - protože výroční, křtící, vyhlašovací, instrumentálně bohatý. V zaplněném Červeném kostele se v den konce světa konal koncert, který nám oficiálně zahájil letošní Vánoce... (Pokračování textu…)
Více