PoŠkole

poskole-letak

• Poznávej svou školu, spolužáky, učitele a zajímavá témata na úterních workshopech.
  • Prohlubuj znalosti a vnímej své okolí. Otevři se zkušenostem našich absolventů, odborníků z praxe nebo vysokoškolských pedagogů.
  • Inspiruj se při hledání svého zaměření a výběru vysoké školy.
  • Přednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně českého jazyka na Cyrilské (GeoKecy – UZ v 2. patře Křenové).

GeoKecy – pravidelná sekce PoŠkole věnovaná geografickému tématu – cestovatelské povídky od některého z učitelů, studentů (získejte zkušenost s prezentací a nahlaste se M.Haráskovi) nebo pozvaných hostů; odborné přednášky hostů z praxe nebo také diskuze nad knihou, vědeckou publikací nebo obecným geografickým problémem dnešní doby. Každé první úterý v měsíci.

Pokud se chceš připojit k organizačnímu týmu nebo máš zajímavý nápad na setkání PoŠkole, napiš na Instagramu poskole_gymkren nebo se zastav v kabinetě fyziky v 3. patře u Z. Kadeřábka.

Program pro nejbližší úterky:

24.1. Ekonomka a Právnická fakulta MU (absolvent a další zástupci fakult)

• Láká Tě studium ekonomie, financí, veřejné správy či cestovního ruchu?
  • Chceš být právníkem, politologem nebo bezpečnostním expertem?
  • Chceš být učitelem nebo historikem?
  • Náš absolvent Vojta Bumbálek studuje obor Podniková ekonomika a management, ale zná i ostatní obory.
  • Zajímáš se o práva? Zástupce fakulty Ti odpoví na všechny otázky.
  • Na setkání bude i zástupce Fakulty sociálních studií, Filozofické fakulty a Pedagogické fakulty

První část PoŠkole bude věnována prezentaci našeho absolventa Vojty Bumbálka, který studuje na ESF MUDruhá část bude vedena formou diskuze s jednotlivými zástupci fakult – zeptáte se tedy přímo těch, co na fakultě studují/pracují. Pokud se chcete dozvědět více informací nejen o studijních programech, ale i o studentském životě, tak přijďte na PoŠkole.

• Naplánuj s námi budoucí akce. Co bys chtěl zažít PoŠkole? Máš zajímavé téma nebo chceš vystoupit Ty?
    Napiš na poskole_gymkren nebo se zastav u Z. Kadeřábka ve 3. patře v kabinetě fyziky.

Uplynulé přednáškové úterky: 2022-232021-222020-212019-202018-192017-182016-17