PoŠkole

poskole-letakPřednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně MM1 na Cyrilské.

Pokud se chceš připojit k organizačnímu týmu nebo máš zajímavý nápad na setkání PoŠkole, napiš nám na poskole@gymkren.cz

• Chceš svým spolužákům rozšířit obzor Ty? Zastav se v kabinetě matematiky v 2. patře.

Program pro nejbližší úterky:

19.11. Roadshow VUT (studenti VUT)

• Přemýšlíte o technickém studiu?
  • Nevíte, co si představit o Fakultě strojního inženýrství FSI, informačních technologií FIT nebo Fakultě architektury FA?

Nejen tyto tři fakulty jsou součástí Vysokého učení technického v Brně, ale také Stavebka FAST, Podnikatelka FP, Fakulta výtvarných umění FaVU… Osobně se dostaví studenti z fakult FIT, FA, FSI a snad i FEKT.

Pojďte se dozvědět více o VUT přímo od studentů! Setkání bude vedeno formou diskuze a všechny vaše otázky budou zodpovězeny.

26.11. Nebaví vás sedět ve škole? Pak pro vás máme nabídku!
(R. Klem, D. Kropáčková, 6.A)

• Máte rádi techniku? Láká vás věda?
  • Chtěli byste se během studia na gymnáziu podívat na přední vědecká pracoviště? Vyzkoušet si život vysokoškoláka nebo práci vědeckého pracovníka?

Pak si přijďte v úterý 5.11. poslechnout přednášku PoŠkole, kde se s vámi podělíme o naše zkušenosti z akcí, kterých se během svého studia můžete sami zúčastnit.

Těšíme se na vás!
Robert a Daniela