PoŠkole

poskole-letak

  • Poznávej svou školu, spolužáky, učitele a zajímavá témata na úterních workshopech.
  • Prohlubuj znalosti a vnímej své okolí. Otevři se zkušenostem našich absolventů, odborníků z praxe nebo vysokoškolských pedagogů.
  • Inspiruj se při hledání svého zaměření a výběru vysoké školy.
  • Přednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně českého jazyka na Cyrilské (GeoKecy – UZ v 2. patře Křenové). 

GeoKecy – pravidelná sekce PoŠkole věnovaná geografickému tématu – cestovatelské povídky od některého z učitelů, studentů (získejte zkušenost s prezentací a nahlaste se M.Haráskovi) nebo pozvaných hostů; odborné přednášky hostů z praxe nebo také diskuze nad knihou, vědeckou publikací nebo obecným geografickým problémem dnešní doby. Každé první úterý v měsíci.

Pokud se chceš připojit k organizačnímu týmu nebo máš zajímavý nápad na setkání PoŠkole, napiš na Instagramu poskole_gymkren nebo se zastav v kabinetě fyziky v 3. patře u Z. Kadeřábka.


Program pro nejbližší úterky: 

9.5. Investování do nemovitostí (Lukáš Jál, absolvent) – přihláška

Investice do nemovitostí jsou věčné téma, ale jen málo lidí se v nich opravdu vyzná. Chcete k nim patřit? Tak přijďte v úterý na PoŠkole!

Na začátku Vás čeká kvíz, kde se dozvíte, jak na tom se svými znalostmi jste a následuje samotná přednáška. Absolvent Křenky Lukáš Jál nám vysvětlí, co to investiční nemovitosti vlastně jsou, jak se dělí, poví nám o jejich výhodách i nevýhodách a v druhé polovině také, jak začít investovat.

Tématem vás provede absolvent Křenky Lukáš Jál.

  • Naplánuj s námi budoucí akce. Co bys chtěl zažít PoŠkole? Máš zajímavé téma nebo chceš vystoupit Ty?
    Napiš na instagram poskole_gymkren nebo se zastav u Z. Kadeřábka ve 3. patře v kabinetě fyziky.

Uplynulé přednáškové úterky: 2022-232021-222020-212019-202018-192017-182016-17