PoŠkole

poskole-letak

• Poznávej svou školu, spolužáky, učitele a zajímavá témata na úterních workshopech.
  • Prohlubuj znalosti a vnímej své okolí. Otevři se zkušenostem našich absolventů, odborníků z praxe nebo vysokoškolských pedagogů.
  • Inspiruj se při hledání svého zaměření a výběru vysoké školy.
  • Přednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně českého jazyka na Cyrilské (GeoKecy – UZ v 2. patře Křenové).

GeoKecy – pravidelná sekce PoŠkole věnovaná geografickému tématu – cestovatelské povídky od některého z učitelů, studentů (získejte zkušenost s prezentací a nahlaste se M.Haráskovi) nebo pozvaných hostů; odborné přednášky hostů z praxe nebo také diskuze nad knihou, vědeckou publikací nebo obecným geografickým problémem dnešní doby. Každé první úterý v měsíci.

Pokud se chceš připojit k organizačnímu týmu nebo máš zajímavý nápad na setkání PoŠkole, napiš nám na poskole@gymkren.cz nebo se zastav v kabinetě fyziky v 3. patře.

Program pro nejbližší úterky:

3.10. Psaní SOČ pohledem studentky (G. Relichová, 4.C)

Minulý rok touto dobou jsem začínala psát SOČ. Moc doře si vzpomínám, jak jsem se tehdy cítila. Především jsem vůbec nevěděla do čeho jdu a jak se k tomu mám postavit. Na PoŠkole 11. října se mě budete moci zeptat na úplně cokoliv týkající se SOČ. Nahlédneme na mou práci a pokusím se shrnout, na co si dát při psaní pozor nebo jak začít.

Přeji hodně trpělivosti při psaní a těším se na vás.
Gabriela Relichová, 4.C

• Naplánuj s námi budoucí akce. Co bys chtěl zažít PoŠkole? Máš zajímavé téma nebo chceš vystoupit Ty?
    Napiš na poskole@gymkren.cz nebo se zastav u Z. Kadeřábka ve 3. patře v kabinetě fyziky.

Uplynulé přednáškové úterky: 2021-222020-212019-202018-192017-182016-17