PoŠkole

poskole-letak

• Poznávej svou školu, spolužáky, učitele a zajímavá témata na úterních workshopech.
  • Prohlubuj znalosti a vnímej své okolí. Otevři se zkušenostem našich absolventů, odborníků z praxe nebo vysokoškolských pedagogů.
  • Inspiruj se při hledání svého zaměření a výběru vysoké školy.
  • Přednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně MM1 na Cyrilské.

GeoKecy – pravidelná sekce PoŠkole věnovaná geografickému tématu – cestovatelské povídky od některého z učitelů, studentů (získejte zkušenost s prezentací a nahlaste se M.Haráskovi) nebo pozvaných hostů; odborné přednášky hostů z praxe nebo také diskuze nad knihou, vědeckou publikací nebo obecným geografickým problémem dnešní doby. Každé první úterý v měsíci.

Pokud se chceš připojit k organizačnímu týmu nebo máš zajímavý nápad na setkání PoŠkole, napiš nám na poskole@gymkren.cz nebo se zastav v kabinetě matematiky v 2. patře.

Program pro nejbližší úterky:

• Co bys chtěl zažít PoŠkole? Máš zajímavé téma nebo chceš vystoupit Ty?
    Napiš na poskole@gymkren.cz nebo se zastav u Z. Kadeřábka v 2. patře.

Uplynulé přednáškové úterky: 2020-212019-202018-192017-182016-17