PoŠkole

poskole-letakPřednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně MM1 na Cyrilské.

Pokud se chceš připojit k organizačnímu týmu nebo máš zajímavý nápad na setkání PoŠkole, napiš nám na poskole@gymkren.cz

• Chceš svým spolužákům rozšířit obzor Ty? Zastav se v kabinetě matematiky v 2. patře.

Program pro nejbližší úterky:

24.11. Bitcoin jako nejlepší peníze, co kdy lidstvo mělo (O. Klíma, 4.A) – online na Meetu od 15.20, viz rozvrh v Edookitu

• Jaké peníze lidstvo v minulosti používalo, jak tyto peníze dopadly a proč může být Bitcoin dalším nástupcem?
  • Jak vůbec Bitcoin funguje? Proč někdo jeho vynález přirovnává k vynálezu internetu?
  • A proč ještě dnes nemůže být používán jako každodenní platidlo?

Odpovědi na tyto otázky a další informace o Bitcoinu zjistíte na PoŠkole v úterý 24.11.

30.11. Prezentace Masarykovy univerzity (L. Šromová) – v pondělí online od 15:20 na Meetu

Srdečně Vás zveme na prezentaci Masarykovy univerzity! Dozvíte se všechno podstatné, co by student před podáním přihlášky měl vědět – nejen základní informace o univerzitě a jejích fakultách, ale i informace ohledně výběru oboru, univerzitního poradenství, přijímaček a tipů na jejich úspěšné absolvování.

Prostor bude dán i Vašim dotazům! Pokud Vás láká studium na MUNI, neváhejte se k nám připojit, prezentací Vás provede studentka Právnické fakulty MUNI.

Co bys chtěl zažít PoŠkole? Máš zajímavé téma nebo chceš vystoupit Ty?
Napiš na poskole@gymkren.cz nebo se zastav u Z. Kadeřábka v 2. patře

Uplynulé přednáškové úterky: 2019-202018-192017-182016-17