7. 2. 2023

Odměna pro holky? Skákaly a házely

Pololetí opět zakončila zasloužená sportovní zábava. Jako každý půlrok si nejpracovitější holky z tělocviku vybraly ve škole volný den a oddaly se sportovním radovánkám. Tentokrát na ně ve čtvrtek 2. února čekala návštěva Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity, kde pod odborným vedením absolvovaly workshop žonglování a skákání přes švihadlo.

Aktivity všechny holky nadchly a moc se bavily. Šikovné lektorky je naučily triky, které bych nikdy nevěřila, že se dají za tak krátkou dobu zvládnout. Žákyně z Křenky ukázaly velkou dávku talentu a popasovaly se i s obtížnějšími cviky. Vedle sportovní dimenze nám lektorky vysvětlily také hlubší význam těchto aktivit a celé dopoledne na „sportovce“ bylo velmi příjemné.