21. 10. 2021

Školní turnaj v pIšQworkách

V polovině října se uskutečnilo školní kolo jednotlivců v hraní piškvorek. Účast byla velká, soutěže se účastnilo 37 studentů. Některé duely byly hodně napínavé a nebylo lehké se dostat do první desítky piškvorkářů na Křence. Na prvním místě se umístil nováček Jakub Radim Zbončák, 1.B. Stříbrnou medaili získal Lukáš Kapinus, bronzovou medaili Jakub Sochor, oba z 5.A. Prvních 10 nejlepších studentů je v následující tabulce.

Pořadí Jméno Třída
1. Jakub Radim Zbončák 1.B
2. Lukáš Kapinus 5.A
3. Jakub Sochor 5.A
4. Jiří Makovský 4.A
5. Ondřej Buňka 5.A
6. Marek Berka 6.A
7. Adam Janeček 5.A
8. Jakub Valenta 2.A
9. Laura Gallová 2.A
10. Lukáš Zaduban 4.A
Prvních 15 studentů vytvořilo 3 týmy, které budou reprezentovat naši školu v celostátní soutěži. První oficiální částí piškvorkové soutěže jsou online turnaje. Ty budou rozděleny do dvou úrovní. První úroveň turnajů probíhá od 1. do 12. listopadu a hlásí se do ní týmy ze všech gymnázií, středních škol a druhých stupňů základních škol po celém Česku i Slovensku. Do druhé úrovně postoupí 192 týmů, které se spolu utkají ve 12 turnajích mezi 15. a 19. listopadem. Z každého z 12 turnajů postoupí 2 nejlepší týmy do Grandfinále, které se bude konat již prezenčně 3. prosince na FSS Masarykovy univerzity v Brně.