19. 1. 2020

Reprezentační ples Gymnázia Křenová - 7. 3. 2020

Vážení studenti, absolventi, profesoři a všichni přátelé Gymnázia Křenová,

po roce vás opět srdečně zveme na Reprezentační ples našeho gymnázia! Ten se bude konat v sobotu 7. března od 19:30 hodin v KC Babylon na Kounicově ulici.

Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, slosování o zajímavé ceny a na kapelu Kolorez, která bude po celý večer vytvářet tu správnou plesovou atmosféru! O všem, co vás na plese čeká, vás budeme v následujících týdnech průběžně informovat.

Předprodej vstupenek na ples bude zahájen 31. 1. 2020 na webové adrese www.ples.gymkren.cz. S nákupem vstupenek určitě neváhejte, v minulém roce byly lístky vyprodány během několika dní. :)

Pozvěte všechny svoje přátele a spolužáky, sdílejte akci na FB a přijďte si společně s námi užít další z nezapomenutelných křenkovských večerů!

Těšíme se na vás! :) Gymnázium Křenová a jeho Klub absolventů

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.