14. 12. 2017

Podzimní fotosoutěž

V průběhu měsíce listopadu vyhlásila PK IT soutěž zaměřenou na tvorbu a úpravu digitální fotografie. Tématem soutěže byl podzim ve všech významech tohoto slova. Smyslem soutěže bylo umožnit studentům zúročit znalosti získané v práci s rastrovou grafikou v předmětu informatika a porovnat svoje vnímání okolního světa s ostatními účastníky. Do soutěže bylo přihlášeno celkem 13 fotografií, převážně mladších autorek a autorů. Porota nakonec rozhodla o výsledném pořadí takto:

[caption id="attachment_10506" align="aligncenter" width="300"] 1. místo: Markéta Protivánková[/caption]

[caption id="attachment_10505" align="aligncenter" width="225"] 2. místo: Karolína Opluštilová 1.A[/caption]

[caption id="attachment_10504" align="aligncenter" width="300"] 3. místo: Karolína Opluštilová 1.A[/caption]

Nejlepší práce budou vystaveny v budově školy. Příští soutěž na téma zimní krajina proběhne v lednu a únoru 2018.

Autor: Milan Štaral