12. 10. 2016

Tým holek z Křenky nezklamal v přespolním běhu v Lužánkách

V úterý 4. 10. 2016 se konal závod v přespolním běhu ve věkové kategorii starších chlapců a dívek v brněnském parku Lužánky, který tradičně naše škola pořádá. Celkem se zúčastnilo dvanáct dívčích a patnáct chlapeckých škol. V každém týmu může závodit max. šest studentů, z nichž pořadí nejlepších čtyř běžců se sčítají. V chlapeckém závodu (3 kola po obvodu parku) se bohužel naši studenti v silné konkurenci na bednu neprosadili a obsadili i přesto pěkné 7. místo. Dívčí závod, což jsou 2 kola kolem Lužánek, se pro nás od začátku vyvíjel velmi slibně. Hned po prvním kole se holky držely na čelních místech běžeckého pole, bohužel po 1 kole vzdala naše v pořadí 4. běžkyně. Po proběhnutí cíle byly naše Alča Matějáková, Danča Kropáčková a Kristýna Havelková všechny umístěny do první desítky místa. I přesto to bohužel na celkové 1. místo nestačilo.

Všem běžcům a běžkyním díky za vzornou reprezentaci!

Tým kluků: Petr Beneš, Josef Sponar, Tadeáš Sádecký, Štěpán Krejčí

Tým holek: Alena Matějáková, Daniela Kropáčková, Kristýna Havelková, Marie Bednářová, Alena Matějáková, Anna Retková

Autorka: Hana Odvárková