17. 10. 2012

Junior sudoku Brno

Dne 17. října 2012 se v KD Rubín v Brně konal turnaj v řešení sudoku pro studenty základních a středních škol.  Turnaje se zúčastnilo celkem 70 studentů z brněnských škol.

Naše gymnázium reprezentovali v kategorii nižší gymnázium H. Trávníčková (2.A6), V. Prudilová (2.A6), M. Zuziaková (2.A6) a v kategorii SŠ M. Fojtl (1.D4), A. Břicháček (1.D4), M Paštéková (5.A6), Š. Novotná (5.A6) a J. Alexová (5.A6).

Turnaj v sudoku byl rozdělen do dvou částí o délce 60 minut, v nichž museli studenti vyřešit různé druhy sudoku (např. liché sudoku, diagonální sudoku, nepravidelné sudoku nebo cik cak sudoku). Kritériem úspěšnosti byly body získané za správné řešení a také nejkratší čas. Mezi prvních 10 nejlepších řešitelů celého turnaje se dostala H. Trávníčková (2.A6), která vybojovala ve své kategorii nádherné 4. místo. V kategorii SŠ se nejlépe umístili M. Fojtl (1.D4 – 14. místo), J. Alexová (5.A6 – 15. místo) a A. Břicháček (1.D4 – 17. místo).

Všem reprezentantům turnaje v řešení sudoku gratulujeme!

Více informací o turnaji a Hráčské asociace logických her a sudoku se dozvíte na http://sudokualogika.cz/

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.