5. 4. 2006

Šachový turnaj Primus 2006

Ve středu 5. dubna 2006 pořádalo Gymnázium Bučovice tradiční turnaj v rapid-šachu Primus (partie se hraje na 30 minut). Celkově se letos zúčastnilo 78 hráčů a hráček v juniorském věku, hrálo se na 9 kol. Kromě souboje o hodnotné ceny (vítěz získal poukaz na zahraniční rekreaci) se tento turnaj pořádal jako přebor Jihomoravského kraje juniorů v rapid -šachu.

Umístění našich studentů bylo následující: Tomáš Mudra (3.C4) byl celkově na 3. místě (získal 7bodů z 9 možných) a současně se stal přeborníkem Jihomoravského kraje. Adam Páral (7.A8)skončil na 20. místě, Jan Flašar (4.A8)obsadil 41. místo a David Holuša (7. A8) se umístil na 77. místě. Všem studentům k dosaženým výsledkům blahopřejeme a děkujeme jim za reprezentaci školy.