Důležité termíny školního roku 2017/18

 Důležité termíny ve 2. pololetí školního roku 2017/18

 

2. 2. 2018 (pá) Pololetní prázdniny
13. 2. 2018 (út) DOD II. (14:00 – 18:00)

výuka do 11:40, odchod na oběd dle rozpisu

26. 2. – 2. 3. 2018 AKČNÍ TÝDEN
22. (čt) – 28. 3. 2018 Nostrifikační zkoušky (5 dnů) – viz rozpis
23. 3. 2018 (pá) Okresní kolo SOČ (ředitelské volno)
29. 3. (čt), 30. 3. (pá)

a 2. 4. 2018 (po)

Velikonoční prázdniny + Velikonoce
3. – 6. 4. 2018 AKČNÍ TÝDEN
10. 4. 2018 (út) Klasifikační porada (od 14:30)
11. 4. 2018 (st) MZ – písemná práce z ČJL (od 12:00)

výuka do 11:40, odchod na oběd dle rozpisu

12. 4. 2018 (čt) Přijímací zkoušky – 4leté studium (1. termín)

ředitelské volno

13. 4. 2018 (pá) Přijímací zkoušky – 6leté studium (1. termín)

ředitelské volno

16. 4. 2018 (po) Přijímací zkoušky – 4leté studium (2. termín)

Výuka pro 4. ročník, akce TP se třídami mimo školu, 4.A+2.B Mgr. Vaněk

17. 4. 2018 (út) Přijímací zkoušky – 6leté studium (2. termín)

Výuka pro 4. ročník, akce PK mimo školu, 2.C+2.D Mgr. Vaněk

20. 4. 2018 (pá) Den učitelů Telnice (od 14:00)

Výuka do 11:40

26. 4. 2018 (čt) Uzavření klasifikace maturitního ročníku za 2. pololetí (do 15:00)
27. 4. 2018 (pá) Klasifikační porada pro maturitní ročník (9:45)
30. 4. 2018 (po) Poslední zvonění (8:00 – 12:00)

Od 12:00 úklid a vydávání vysvědčení studentům maturitního ročníku

2. 5. 2018 (st) Zveřejnění výsledků PZ 2018
2. – 4. 5. 2018 (st-pá) Písemné zkoušky společné části MZ (viz jednotné zkušební schéma)
2. 5. 2018 (st) Didaktický test z M (8:00 – 10:00)

Písemná práce z AJ (12:30 – 13:45)

výuka beze změn (jen změna umístění)

3. 5. 2018 (čt) Didaktický test z ČJL (8:00 – 9:30)

Písemná práce z NJ a FrJ (11:00 – 12:30)

výuka od 10:00

4. 5. 2018 (pá) Didaktický test z AJ (8:00 – 10:05)

Didaktický test z NJ a FrJ (12:15 – 14:50)

výuka od 10:10!

9. 5. 2018 (st) Matematika+ (zkouška na spádové škole)
7. – 18. 5. 2018 „Svatý týden“
21. – 25. 5. 2018 Ústní MZ I. (6.A, 4.D, 4.E)
28. 5. – 1. 6. 2018 Ústní MZ II. (4.B, 4.C)
13. (st) – 22. 6. 2018 AKČNÍ TÝDNY – školní výlety
26. 6. 2018 (út) Barevný den

Klasifikační porada (od 14:00)

27. 6. 2018 (st) Úklid tříd
28. 6. 2018 (čt) Dračí lodě aneb celá škola na Prýglu // Plán B: Křenkalauf

Výjezdní porada

29. 6. 2018 (pá) Vydávání vysvědčení (9:00 – 9:45)

Závěrečná porada (10:00)

27. – 31. 8. 2018 Nostrifikační zkoušky (5 dnů) – viz rozpis
28. 8. 2018 (út) Nástup na přípravný týden (4 dny – úterý až pátek)
3. 9. 2018 (po) 9:00 – zahájení školního roku

10:00 – žáci 1. ročníku ve ŠJ