Kalendář akcí

Harmonogram akcí školy na 2. pololetí školního roku 2016/17

březen 2017

6. – 10.3.2017 Zápis volitelných předmětů pro šk. rok 2017/18 (2. a 3. ročník)
6.3.2017 Okresní kolo ChO kategorie D
8.3.2017 Ukončení domácího kola FO kategorií E, F
13.-17.3.2017 Jarní prázdniny
20.3.2017 Školní kolo ChO kategorie C (test)
21.3.2017 Školní kolo ChO kategorie C (praktická část)
22.3.2017 Matematický klolan
od 20.3.2017 Workshop JDI
21.3.2017 Ukončení domácího kola MO kategorií Z8
22.3.2017 Městské kolo v košíková dívky
23.3.2017 Městské kolo v košíková hoši
23.3.2017 Oblastní kolo FO kategorií E, F
24.3.2017 Okresní kolo SOČ (organizátor GBK) – ředitelské volno
24.3.2017 Reprezentační ples školy
28.3.2017 Krajské kolo ChO kategorie D
30.3.2017 Soutěž v pohybových skladbách
Přebor středních škol v řešení sudoku
Soutěž Intersob
Soutěž N-trophy
Školní turnaj ve volejbalu smíšených družstev
Soutěž Technoplaneta
Návštěva botanického depozitáře Moravského muzea – mechorosty
Okresní kolo BIO kat. C
Městské kolo SOČ z biologie

duben 2017

3.4.2017 Ukončení domácího kola FO kategorií B, C, D
3.4.2017 Mezinárodní filmový festival o lidských právech „Jeden svět“
3.4.2017 Školní kolo ChO kategorie B (test)
4.4.2017 Matematická olympiáda, kategorie Z8, okresní kolo
4.4.2017 Školní kolo ChO kategorie B (praktická část)
5.4.2017 Okresní kolo SOČ
5.4.2017 Krajské kolo Jugend debattiert
7.-13.4.2017 Bärnkopf – jazykový kurz
11.4.2017 Matematická olympiáda, kategorie B a C, krajské kolo
11.4.2017 MZ – písemná práce ČJL (od 12:00 do 14:15)
11.4.2017 Klasifikační porada za 3. čtvrtletí (cca 14:30)
11.4.2017 Třídní schůzky (16:30)
12.4.2017 Krajské kolo ChO kategorie C
12.4.2017 Přijímací zkoušky – 4leté studium (1. termín)
Náhradní rozvrh pro 4. a 1. ročník
13., 14., 17.4.2017 Velikonoční prázdniny + Velikonoce
18.4.2017 Přijímací zkoušky – 6leté studium (1. termín)
Náhradní rozvrh pro 4. ročník + NG
19.4.2017 Přijímací zkoušky – 4leté studium (2. termín)
Náhradní rozvrh pro 4. a 2. ročník
20.4.2017 Přijímací zkoušky – 6leté studium (2. termín)
Náhradní rozvrh pro 4. a 3. ročník
18.4.2017 Návštěva filmového představení Masaryk
19.4.2017 Krajské kolo FO kategorií B, C, D
27.4.2017 Krajské kolo ChO kategorie B
24.-28.4.2017 Akční týden
24.4.2017 Uzavření klasifikace maturitního ročníku za 2. pololetí
25.4.2017 Klasifikační porada pro maturitní ročník (9:45)
25.4.2017 Slavnostní akademie školy (od 11:00)
24.4.2017 Juniorský maraton
26.4.2017 Soutěž Slavkovské memento 2017 – vyhlášení výsledků
27.4.2017 Křenkacup
27.4.2017 Žďár nad Sázavou – Muzeum nové generace
28.4.2017 Poslední zvonění (8:00 – 12:00)
28.4.2017 Krajské kolo FO kategorie E
Soutěž Bohatství Země
Týmová soutěž Nejlepší prezentace na dané téma
Exkurze Roadshow pro školy DemoDays 2017
Soutěž středoškoských časopisů
Shakespeare – divadelní představení
Apokryfy – divadelní představení
Mapování v terénu
Anatomický ústav MU
Krajské kolo SOČ z biologie
Drážďany – kulturně-historická exkurze
Školní turnaj ve volejbalu smíšených družstev

květen 2017

2.-4.5.2017 Písemné zkoušky společné části MZ (viz jednotné zkušební schéma)
2.-4.5.2017 EKO kurz (4.A + 2.B)
2.5.2017 Didaktický test z M (8:00 – 10:05)
Písemná práce z AJ (13:00 – 14:20)
výuka beze změn (jen změna umístění)
3.5.2017 Didaktický test z ČJL (8:00 – 9:20)
Didaktický test z AJ (12:15 – 14:25)
výuka do 11:40 resp. 12:00
4.5.2017 Písemná práce z NJ (8:00 – 9:20) a FrJ (10:00 – 11:20)
Didaktický test z NJ (12:15 – 14:25) a FrJ (15:00 – 17:10)
výuka beze změn (jen změna umístění)
4.5.2017 Profilová zkouška z DG (formou písemné práce; 8:00 – 11:00 v knihovně)
5.5.2017 Zkouška Matematika +
9.-15.5.2017 „Svatý týden“
9.-12.5.2017 Nostrifikační zkoušky
11.5.2017 Krajské kolo SOČ
9.5.2017 Městské kolo v malé kopané hoši
16.5.2017 Městské kolo v nohejbalu hoši
16. – 19. 5. 2017 Ústní MZ I. (6.A + 4.C)
19.5.2017 Koncert pěveckého sboru v rámci oslav 25. výročí Brno-Stuttgart (SOU Čichnova)
22. – 25. 5. 2017 Ústní MZ II. (4.B + 4.D)
22.-26.5.2017 Intenzivní jazykový kurs DSD
24.-26.5.2017 EKO kurz (2.C)
17.5.2017 Pythagoriáda – okresní kolo
27.5.-2.6.2017 Sportovní kurz Veselí nad Lužnicí
29.5.2017 Městské kolo v plážovém volejbalu hoši
30.5.2017 Městské kolo v plážovém volejbalu dívky
Soutěž Zpracování textového dokumentu na počítači
Rozřazovací test do dvouletého přípravného kurzu na zkoušky FCE pro školní rok 2017/17. (8:00 – 9:45 )
Ekotýden – Spalovna, Kamenačky – přírodovědná stanice, Čistička odpadních vod, ZOO
Botanická zahrada
Krajské kolo BIO kat. C
Zdravotnická záchranná služba – exkurze

červen 2017

17.-23.6.2017 Sportovní kurz Veselí n.L.
14.-23.6.2017 Akční týden
23. 6. 2017 (pá) Uzavření klasifikace za 2. pololetí
26.-28.6.2017 EKO kurz (2.D + 2.E)
27. 6. 2017 (út) Klasifikační porada (od 13:30)
27. 6. 2017 (út) TP se třídami
28. 6. 2017 (st) Barevný den
29. 6. 2017 (čt) Úklid tříd (do 11:40)
29. 6. 2017 (čt) Výjezdní porada (od 14:00)
30. 6. 2017 (pá) Vydávání vysvědčení (9:00 – 9:45)
30. 6. 2017 (pá) Závěrečná porada (10:00)
Soutěž Logické počítačové hry
Zkoušky FCE (na jazykové škole P.A.R.K.)