PoŠkole

poskole-letakPřednáškové úterky se konají každé úterý v 14.30 v nově zařízené učebně Českého jazyka na Cyrilské MM1

Chceš se spolupodílet na plánování úterků? Rád bys vystoupil se zajímavou přednáškou, workshopem, herním setkáním..? Napiš nám! Budeme rádi za Tvou pomoc.

Tvé poskole@gymkren.cz

Program na nejbližší úterky:

5.12. Debata se studenty IT (D. Makalouš, A. Gregor)
Žijeme v digitální době ale přesto skoro nikdo neví jak počítače fungují. Každý den využijeme stovky programů, ale málokdo ví jak psát zdrojový kód.

• Chceš vybočit z řady?
  • Chceš naprogramovat umělou inteligenci, která ovládne svět?
  • Nebo si jen vydělat spoustu peněz?

Pokud je alespoň jedna tvá odpověď ANO, mohlo by tě zajímat studium informatiky a právě pro tebe určeno malé setkání studentů VUT FIT a MU FI s maturanty, během kterého se můžeš zeptat na cokoli tě zajímá ohledně studia IT a dostat upřímnou odpověď.

12.12. Michal Skočovský: DIVADELNÍ REŽIE (JE ŽIVÁ…)
Film a divadlo jako nástroje k sebepoznávání. Filmový režisér Andrej Tarkovský nazval filmové řemeslo jedinečnou uměleckou formou. Sochařstvím v čase. Divadlo je práce za odměnu řekl kolega Čičvák (režisér) a já dodávám, že režie je živá neustále se proměňující malba v prostoru a času. Krátké nahlédnutí do fascinujícího prostředí svobodné tvorby a živého umění.

Uplynulé přednáškové úterky: 2017-182016 – 2017
poskole-letak