3. 7. 2018

Křenka Dragon Cup

Ve čtvrtek 28. června se na Brněnské přehradě uskutečnil celoškolní závod dračích lodí. I za nepříznivého počasí se závodu zúčastnil nemalý počet studentů a učitelů našeho gymnázia a bylo vytvořeno 9 posádek, které se k sobě postavily tváří v tvář. Jednu z posádek tvořil i učitelský sbor.

Ambice na vítězství měl každý z těchto týmů, do celkového finále se však probojovaly třídy 1. C, 2. A a seskupení tříd 2. C a 2. D. Všechny třídy prokázaly týmového ducha a bojovaly ze všech sil. Po nervy drásajícím závodě si však zasloužené první místo odnesla posádka 2. C a 2. D, na druhém místě se umístila 1. C a třetím místem se může pyšnit třída 2. A. Učitelský sbor se umístil na úctyhodném šestém místě.

Součástí této akce byla podpora nadačního fondu dětské onkologie Krtek, kterou jsme obdarovali částkou převyšující 13 tisíc korun.

Velký dík patří všem zúčastněným a organizátorům (Torrsen Sports), díky kterým se závod mohl uskutečnit.

Těšíme se příští rok!

Autor: Martin Kopecký, 1.C