12. 11. 2017

Postup do krajského kola v pIšQworkách

Oblastní kolo turnaje v piškvorkách konané 9. 11. 2017 na Jarošce se těšilo velmi hojnou účastí - 65 milovníků pIšQworek z celého Brna.

První kolo pavouka proběhlo nečekaně rychle s překvapivými výsledky. Týmy Jaroška 2, Křenka, Kúpr a Kolečka opustily turnaj.  Jaroška 1 si v prvním semifinále držela svou neporazitelnost a rychle obhájila skóre 20:0 z čtvrtfinále. V druhém semifinále nakonec po bratrovražedném boji porázily naše Krutý Krůty své spolužáky a dostaly se tak do finále.

Ve finále se naše Krůty ze všech sil snažily porazit domácí tým, odměnou je jim však pouze zářez cti, protože byly poraženi dva ku osmnácti. Nemusí ale věšet hlavu, stejně postupují do krajského kola. V boji o třetí místo vyhrála tým Křenka A, která zdolala Šodó.

1. místo - Jaroška 1 – Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Jiří Vala, Josef Minařík, Filip Bečka, Lubor Čech a Martin Prokop

2. místo -  Krutý Krůty – Gymnázium Křenová Štěpán Krejčí, Alice Zadubalová, Hana Kučerová, Jakub Dokulil, Jakub Sochor

3. místo - Křenka A – Gymnázium Křenová Klára Zbončáková, Michal Zavřel, Tommy Nguyen, Vojtěch Hlavačka, Marek Berka

Gratulujeme našim reprezentantům a držíme palce v krajském kole!