1. 12. 2016

Městské kolo v plavání středních škol

Dne 24.11.2016 se konalo městské kolo v plavání středních škol, kterého se zúčastnilo také družstvo dívek z naší školy. Na soutěž jsme nešly s přehnanými ambicemi, neboť závodů se nemohly z různých důvodů zúčastnit některé plavecké posily z 1.B, avšak holky z loňské sestavy doplněné o skromné náhradnice z 1.D neuvěřitelně zabojovaly. Naše plavecká hvězda Míša Kyselová předvedla prvotřídního motýlka, kterým dosáhla na stříbrnou medaili v individuální disciplíně, a v polohové štafetě i štafetě 6x50m naše holky statečně držely „krok“ s dívkami, které stále aktivně plavání trénují. Bod k bodíku – vyhlášení celkových výsledků – „Třetí místo pro děvčata z Křenové!!!!“ – a náš jásot, protože to jsme opravdu nečekaly :-)

Velká gratulace a poděkování patří celému družstvu – a můžeme i jmenovitě, takže: Míši Kyselové, Barči Kučerové, Verči Velichové, Zuzce Haškové, Alči Riglové a Kristýně Sabelové.

Autorka textu: Mgr. Hana Vymazalová