10. 4. 2014

Krajské kolo chemické olympiády kat. D

Dne 10. dubna 2014 se na Střední průmyslové škole chemické konalo krajské kolo chemické olympiády kategorie D, která je určena pro soutěžící ze základních škol a nižších gymnázií.

Z naší školy byli do krajského kola díky úspěchu v městkém kole ChO nominováni – Klára Odstčilová a Jiří Volánek z 2.A. Kvůli programu Excelence, podle něhož jsou hodnoceny školy, musí mít každá soutěž jednoznačné pořadí soutěžících. V krajském kole ChO nastalo několik shod v počtu bodů a muselo se tedy losovat. Jiří Volánek si vylosoval 3. místo a tím posunul soutěžícího z Gymnázia Vídeňská až na nepopulární 4. místo. Nicméně ještě většího úspěchu dosáhla Klára Odstrčilová, která v konkurenci dalších 32 soutěžících zvítězila!

Výsledky soutěžících z Gymnázia Křenová:

1. místo – Klára Odstrčilová 3. místo – Jiří Volánek

K uvedeným mimořádným výsledkům upřímně gratulujeme! Kompletní výsledkovou listinu naleznete zde.