17. 10. 2013

Dívčí turnaj ve stolním tenisu

Ve čtvrtek 17. 10. 2013 se konaly středoškolské hry ve stolním tenise. Zúčastnilo se ho také družstvo dívek a družstvo chlapců z našeho gymnázia. Na rozdíl od chlapců, kteří se museli do městského finále probojovat ze skupiny, měla děvčata přímo finálovou skupinu. Naše dvojice Pavlína Veselá a Kamila Vítkovičová se postupně utkala s týmy dalších 4 středních škol.

Zatímco družstvo GML a SOŠ Olomoucká jsme lehce převálcovaly 3:0 na zápasy, družstvo Gymnázia Elgartova nás potrápilo v pětizápasové bitvě. Nakonec byly bohužel úspěšnější naše soupeřky. Po tomto vyčerpávajícím boji už byly nad naše síly i stolní tenistky z SOŠ Zoubkova. Holky tak po sympatickém výkonu obsadily v Brně celkově 3. místo.

Výsledky :

1. gymnázium Elgartova
  2. SOŠ Zoubkova
  3. gymnázium Křenová
Autor článku: Mgr. Vlaďka Hudečková [pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]
Zatím nebyly vloženy žádné fotky.