23. 3. 2013

INTERSOB 2013

V sobotu 23. března proběhl 7. ročník soutěže pro INTERdisiplinárně Soběstačné Občany.

INTERSOB je zábavná a poučná jednodenní soutěž středoškolských studentů, při které se mohou podívat netradičním způsobem do zákulisí Masarykovy univerzity, vyzkoušet si své schopnosti v mnoha různých oblastech a poměřit své síly s dalšími týmy.

Ze zúčastněných 27 týmů reprezentovaly naše gymnázium 4 týmy studentů ze tříd 4.A6 a 1.D4: Elipsis: Adam Gregor, Aleš Břicháček, Jan Pospíšil (Purkyňova), Zdeňek Jelínek (Jaroška) Jedničkáři: Martin Vomela, Jiří Sekanina, Filip Čoupek, Jakub Duchoň Rudolf: Alexandra Ocásková, Ester Hanáková, Pavel Mazánek, Veronika Starova Zdeňkovi matematici: Veronika Matyášková, Irena Teplá, Denisa Provazníková, Eduard Meduna

Na začátku soutěže dostal každý tým obálku s mapou centra Brna a logickými úlohami na cestu. V první části hry navštěvovaly soutěžící různá stanoviště, např. To správné zapojení, Velký bratr nebo Technologicky zajímavé brýle. Před závěrečné vyhodnocení byla zařazena fyzická mezihra, kde mohli hráči získat poslední body.

Sobotní chladné počasí týmům trochu znepříjemňovalo cestování po stanovištích, ale i přesto získal náš nejmladší tým Elipsis krásné 19. místo. Umístění ostatních týmů, fotky a další informace o soutěži naleznete zde.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na další ročník!

[pe2-gallery class="gallery alignleft" ] [/pe2-gallery]

Zatím nebyly vloženy žádné fotky.