23. 9. 2009

Atletika

Dne 23. 9. 2009 se konalo městské kolo 28. ročníku středoškolského poháru v atletice. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení Bauerová, Trandová, Medlová, Isajská, Staňková, Schořová, Bugárová. Největšího úspěchu dosáhla Simona Medlová (3.C4) v běhu na 800m, ve kterém skončila na krásném 2. místě. Všem studentkám děkujeme za reprezentaci školy a k dosaženým výsledkům jim blahopřejeme. Přespolní běh Dne 6. 10. 2009 pořádalo naše gymnázium městské kolo v přespolním běhu okolo parku Lužánky. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek i chlapců. Družstvo dívek dosáhlo na bronzovou medaili, družstvo chlapců skončilo těsně pod stupni vítězů, tedy na 4. místě. Největším individuálním úspěchem bylo 2. místo Simony Medlové (3.C4), za pochvalu určitě stojí i 5. místo Matěje Šidáka (4.D4). Poděkování patří také prof. Šulerovi a třídě 3.B4 za bezchybnou organizaci závodu. Dívkám i chlapcům k úspěchu blahopřejeme.