22. 1. 2008

Florbalisté z Křenky se probudili

Po pěti „hubených“ letech, kdy jsme se marně snažili postoupit ze základní skupiny do dalších bojů, to v úterý 22. ledna 2008 konečně vyšlo. Tento den se odehrála základní skupina středních škol ve florbalu. Naše družstvo postupně porazilo SZŠ Jaselská, ISŠ Křižíková a Biskupské gymnázium a postoupilo do další fáze. Ta se konala ve čtvrtek 24. ledna 2008 v hale Hattricku na Lesné. Zde jsme remizovali 0:0 s Gymnáziem Matyáše Lercha a porazili jsme 3:1 SOU Bosonožská a postoupili jsme do finálové trojky, kde jsme se střetli s Gymnáziem tř. Kpt. Jaroše a Střední průmyslovou školou chemickou Vranovská. Po prohře a remíze jsme nakonec obsadili krásné 2. místo. Našim florbalistům děkujeme za výbornou reprezentaci gymnázia a blahopřejeme jim!