Studentský klub Smažítko – Zahradní grilovací párty

Akce byla určená pro členy klubu, jejich kamarády a rodiče. Začalo se v pátek 8. června v 17 hodin pod širým nebem a za pěkného počasí. Byl to společenský večer plný hudby generace našich rodičů (Beatles, Abba apod.) a vůní opékaného masa a dalších dobrot. Využili jsme prostory školy k pořádání her a zákeřných soutěží o ceny. Tátové spokojeně přikládali uhlí pod rošt s klobásou při ruce a mámy zase vesele vykládaly nad sklenkou vína a bavily se mj. o klubových činnostech svých dětí a výměnných zájezdech do zahraničí pořádané školou.
   Po desáté večer rodiče opustili školu a studenti vyrazili se zavázanýma očima na noční hru sbírat nudle. Vítězem balíku pěnových bonbónů se stala Markétka z druhého ročníku. Poté následoval volnější program, zájemci hráli deskové nebo karetní hry a někteří se také uložili ke spánku na novém koberci v klubovně Smažítka. Mezi prvními zalehla Markétka, která přišla jako poslední, zmožená svým výkonem při noční hře. Ráno následoval úklid a společná snídaně tj. dojídání zbytků (část z nich ještě mimochodem pořád máme). Plynule na tuto akci navázala výtvarná dílna pod vedením Lenky Babáčkové z 3.B zaměřená na savování triček.
   Z této premiérové grilovací párty odcházeli spokojeni jak rodiče a studenti, tak i náš organizátor Dan Doležal, který akci naplánoval, proto doufáme, že se v příštím roce uskuteční další podobné.