Jako před sto lety …

V pondělí 30. dubna 2007 naše škola zahájila oslavy 100. výročí založení. Aby si tento den studenti pořádně užili, připravili pro ně profesoři zábavné dopoledne na téma „Jak se učilo před sto lety.“ Během vyučování se všichni přenesli do minulosti a vyzkoušeli si, jaké to bylo chodit do školy o sto let dříve. Někteří profesoři se převlékli do dobového oblečení, jiní nachystali studentům ukázky ze svého oboru. Nejinak bylo i v hodině chemie. Pan ředitel, společně se studenty nižších ročníků, připravil ukázky pokusů a reakcí různých látek, a to i se zábavným komentářem. Poté jsme si v učebně chemie poslechli odborný výklad paní profesorky Mundlové, která přednášela na různá témata a vše doplňovala projekcí. Zkrátka jsme oslavy 100. výročí založení školy zahájili zábavně a přitom poučně. Těšíme se na další takové příjemně strávené hodiny.